1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Eken H9R

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од HardCorec, 8 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Камерчето е користено некој 5мин, доаѓа комплет во кутија како што е купена.
  Има 2 батерии со полнач (истовремено полнење на двете батерии)
  Држач (со лепенка) за во кола и уште еден куп додатоци...
  Камерчето снима и под вода, има можност да слика и снима преку "далечинско" (или како и да се вика тоа), се поврзува со мобилен и од мобилниот имате можност да правите фотки или да снимате.
  Цена: 3000

  Камерчето си работи одлично, се продава бидејќи се подновив со друго камерче.

  Гаранција НЕМА.


  f6e846b0-4822-46aa-8706-7cc7c55b0f89.jpg

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Последна промена: 8 Јули 2019
  BlackOuttheWoRlD, Nomad, krema и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Еве и некоја снимка од камерата (со крш SD картичка и конвертирано видеото од страна на Vimeo...), доколку некој има потреба од неконвертирано видео нека ми пише ПП па ке му испратам по Viber.
  (Извинете за пост под пост...)   
  TylerMkD, krema и на Oktar им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Горе горе горе
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Резервирано.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Повторно на продажба.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
Слични теми
 1. Necromancer
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,278
 2. Metuzalem
  Одговори:
  242
  Прегледи:
  17,072
 3. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  500
 4. StefAngel
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  11,754
Вчитување...

Сподели

Вчитување...