1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам два леткуми и еден глуган

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Alucard, 18 Август 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
  Пиштол за лемење со континуирана контрола на температура 40W, EXTOL PREMIUM
  Цена: 1.290 ден. 1.000 ден. (-22% од малопродажната цена)

  Пиштол за лемење со трансформатор и контрола на температура 200W, EXTOL PREMIUM
  Цена: 1.799 ден. 1.400 ден. (-22% од малопродажната цена)

  Пиштол за лепење пластика, 180W, 11mm, EXTOL PREMIUM, GG 180 E
  Цена: 885 ден. 700 ден. (-20% од малопродажната цена)

  Сите се користени само неколку пати, буквално како нови.

  Повеќе инфо по ПП.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
  Пиштол за лемење со континуирана контрола на температура 40W, EXTOL PREMIUM
  Цена: 1.290 ден. 950 ден. (-26% од малопродажната цена)

  Пиштол за лемење со трансформатор и контрола на температура 200W, EXTOL PREMIUM
  Цена: 1.799 ден. 1.350 ден. (-25% од малопродажната цена)

  Пиштол за лепење пластика, 180W, 11mm, EXTOL PREMIUM, GG 180 E
  Цена: 885 ден. 650 ден. (-26% од малопродажната цена)
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
  Пиштол за лемење со континуирана контрола на температура 40W, EXTOL PREMIUM
  Цена: 1.290 ден. 900 ден. (-30% од малопродажната цена)

  Пиштол за лемење со трансформатор и контрола на температура 200W, EXTOL PREMIUM
  Цена: 1.799 ден. 1.250 ден. (-30% од малопродажната цена)

  Пиштол за лепење пластика, 180W, 11mm, EXTOL PREMIUM, GG 180 E
  Цена: 885 ден. 600 ден. (-32% од малопродажната цена)
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
  Пиштол за лемење со континуирана контрола на температура 40W, EXTOL PREMIUM
  Цена: 1.290 ден. 850 ден. (-34% од малопродажната цена)

  Пиштол за лемење со трансформатор и контрола на температура 200W, EXTOL PREMIUM
  Цена: 1.799 ден. 1.200 ден. (-33% од малопродажната цена)

  Пиштол за лепење пластика, 180W, 11mm, EXTOL PREMIUM, GG 180 E
  Цена: 885 ден. 550 ден. (-37% од малопродажната цена)
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
Слични теми
 1. Haribda
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  865
 2. Ackio
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  876
 3. INTEL-fan
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,336
 4. Trixx
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,478
 5. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  522
Вчитување...

Сподели

Вчитување...