1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам DIMM 8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mao, 28 ноември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,045
  566
  5 Јуни 2007
  Машко
  Здраво на сите,

  Продавам рам меморија DIMM 8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black CL16 HX426C16FB2/8 купена од Анхоч во септември, уште под гаранција, користена 2 месеци. Ја продавам за да купам појака плочка од 3200 Mhz.

  Нова во Анхоч е 4,760 ден, а оди на продажба за 4000 ден.

  [​IMG]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,045
  566
  5 Јуни 2007
  Машко
  бумп 2000
   
  На CrazyAce му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  792
 2. gremlin
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,158
 3. StalkeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  193
 4. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  366
 5. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  242
Вчитување...

Сподели

Вчитување...