Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам дигитална God of War Ragnarok

Статус
Затворена за нови мислења.

claus

Gaining Experience
13 април 2020
94
129
claus додаде нов оглас:

Продавам дигитална God of War Ragnarok - 2.800 ден.

Продавам дигитална God of War Ragnarok, на посебен PSN акаунт стои само играта и нема ништо друго.

Можете да си смените се на акаунтот по купување - email, password, телефонски број.

Цена 2800ден.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.357
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно