1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам десктоп меморија

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gocetan, 29 Јануари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  182
  171
  6 oктомври 2011
  Машко
  Продавам меморија
  Kingston HyperX Predator 2x4GB
  DDR3-2400 Cl11 (гаранција помината)
  Цена 3000ден.
   

  Прикачени датотеки:

  Peceto, xaser и на omegaRED им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ImTheDude
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  845
 2. igor_igor
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  523
 3. mviktors
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,534
 4. krema
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,389
Вчитување...

Сподели

Вчитување...