1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Prodavam desktop ddr3 8gb ram memorija.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 25 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,398
  3,730
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Prodavam ram memorija ddr3 8gb kingston.
  Koristena mn malce.
  Cena 1500 denari.
  Detali na slikite.
  IMG_20200125_151454.jpg IMG_20200125_151431.jpg
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,398
  3,730
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
Слични теми
 1. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  498
 2. zipi123
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  635
 3. zipi123

  Продадено Prodavam desktop pc i5

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  968
 4. Вајкинг
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  213
 5. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  428
Вчитување...

Сподели

Вчитување...