1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Dell Ultra U2312HM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mao, 13 Април 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  908
  451
  5 Јуни 2007
  Машко
  Здраво дечки,

  Продавам монитор Dell Ultrasharp U2312HM купен пред неполна година од ДДсторе.

  Цена: 6000мкд

  [​IMG]
   
 2. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,961
  3,089
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Може некој детал плус у однос на пиксели, каде е работен,..?
  И резервирај до после да проверам дали ми е ист тој дома. Ако е ќе го земам јас.
   
 3. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,961
  3,089
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Ништо. 2209WA бил мојот. Откажувам резервација.
   
  На Mao му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  908
  451
  5 Јуни 2007
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  908
  451
  5 Јуни 2007
  Машко
  Bump. Moze i zamena so moja doplata za 144hz monitor od 24'' nagore
   
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  908
  451
  5 Јуни 2007
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  908
  451
  5 Јуни 2007
  Машко

Сподели

Вчитување...