1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Dell U2417H UltraSharp FullHD Монитор

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 27 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  327
  280
  9 Јуни 2012
  Машко
  Мониторот е купен од Т-мобиле пред 3 месеци со гаранција преостаната уште 33 месеци,користен по 3 саати на ден во непушачка просторија.Мониторот е коска! нема гребнатинки,мртви пиксели и сл. Доаѓа со оргинална кутија.

  Anhoch PC Market Online - Monitor 24" Dell U2417H UltraSharp FullHD, IPS, DP/mDP/HDMI

  Цена: 10.000 денари
   
  На Oktar, tupacan, draganamon и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  327
  280
  9 Јуни 2012
  Машко
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  327
  280
  9 Јуни 2012
  Машко
  .Kluc
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. dangthe
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,159
 2. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  796
 3. Woofer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  589
 4. skopje_mkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,165
 5. mviktors
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  570
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...