1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Days Gone игра за PS4

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 27 ноември 2019.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
  Играта е нова неотпакувана.
  цена:2500ден
   
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 4. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
  Останата уште една нова неотпакувана Days Gone

  цена: 2000 ден
   
 5. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 6. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 7. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 8. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 9. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 10. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
  Влага во игра и Metal Gear Solid V:

  Metal Gear Solid V - 1000ден
  Days Gone нова неотпакована - 1800ден

  Двете за 2500ден
   
 11. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 12. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 13. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
  Metal Gear Solid V - ПРОДАДЕНА
  Days Gone нова неотпакована - 1700ден
   
 14. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 15. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
  Days Gone нова неотпакована - 1600ден
   
 16. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 17. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
  Продадено надвор од форумов.
   

Сподели

Вчитување...