• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам custom механички тастатури и свичеви.

Статус
Затворена за нови мислења.

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.205
1.521
Скопје
dangthe додаде нов оглас:

Продавам custom механички тастатури и свичеви. - 1 ден.

Тастатури:

Keychron Q2, плавата верзија со Gateron Pro Red свичови, со knob, hot-swappable, купена од Нексио, под гаранција до 10.03.2024.

Цена: 11000 денари.

Blade60 keyboard kit, кој содржи:
- Case: Bright Pearl Black
- Plate...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.139
Мислења
894.161
Членови
31.857
Огласи
326
Најнов член
AnaJanak
На врв Дно