1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам CPU + MB + RAM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 30 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  959
  1,079
  9 Јуни 2015
  Машко
  Продавам сет од процесор, матична плоча и рам.
  Core i5 4460 + stock cooler
  Asus H81M-K
  Kingston 2x4GB 1600 MHz DDR3 Low Profile

  7000 денари
   
  Наум Јакимоски, HectorM и на Vlatchey им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  959
  1,079
  9 Јуни 2015
  Машко
  6500 ден.
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  959
  1,079
  9 Јуни 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...