• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Продавам CPU Cooler Be Quiet Dark Rock TF

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1,066
966
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Како што гласи насловот кулерот се продава без никаква мана и проблеми со него.
Доаѓа комплетно со сите нишани како што дошол јас кога го купив само што ја нема термалната паста ја потрошив.
Кулерот е чуван максимално се чисти на секои 15 до 30 дена со мало компресорче од прашина.
Кулерот нити произведува звуци нити крчи безшумен е т.е перфектен за тие кои сакаат тишина.
Никогаш не е користен за оверклокување.
Повеќе инфо дали вашата матична го подржава кулерот можете да најдате на : be quiet!
На сликите можете да видите кога е купен и колку има преостаната гаранција.

20210722_195720.jpg 20210722_195836.jpg 20210722_195902.jpg 20210722_200111.jpg 20210722_200321.jpg 20210722_200328.jpg

Цена 4000 денари.

Контакт/Viber/Telegram : +38975651213 Зоки
 

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1,066
966
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Се повлекува од продажба може огласот да се затвори благодарам однапред.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно