• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам CPU Cooler Be Quiet Dark Rock TF

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1,057
953
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Како што гласи насловот кулерот се продава без никаква мана и проблеми со него.
Доаѓа комплетно со сите нишани како што дошол јас кога го купив само што ја нема термалната паста ја потрошив.
Кулерот е чуван максимално се чисти на секои 15 до 30 дена со мало компресорче од прашина.
Кулерот нити произведува звуци нити крчи безшумен е т.е перфектен за тие кои сакаат тишина.
Никогаш не е користен за оверклокување.
Повеќе инфо дали вашата матична го подржава кулерот можете да најдате на : be quiet!
На сликите можете да видите кога е купен и колку има преостаната гаранција.

20210722_195720.jpg 20210722_195836.jpg 20210722_195902.jpg 20210722_200111.jpg 20210722_200321.jpg 20210722_200328.jpg

Цена 4000 денари.

Контакт/Viber/Telegram : +38975651213 Зоки
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1,057
953
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Се повлекува од продажба може огласот да се затвори благодарам однапред.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,713
Мислења
863,107
Членови
30,059
Најнов член
Tihomir82
На врв Дно