1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам CPU AMD Ryzen 3 2200G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од borcep, 4 Август 2019.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  852
  1,414
  12 Септември 2013
  Машко
  Прв сопственик, купен од Сетек 12.2018 со 3год гаранција, кулер од 2600 Wraith Stealth. Цена 3600ден, контакт инфо ПП, по карго не праќам.
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  852
  1,414
  12 Септември 2013
  Машко
  Резервирано.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  852
  1,414
  12 Септември 2013
  Машко
Слични теми
 1. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,676
 2. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,290
 3. Costigan_Jr

  Продадено AMD Ryzen 1700 BOX

  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,572
 4. highflyer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  328
 5. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  10,875
Вчитување...

Сподели

Вчитување...