Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ПРОДАВАМ - CORSAIR CX650M - прочитај опис

Статус
Затворена за нови мислења.

XGeorge27

Gaining Experience
13 декември 2018
87
75
www.youtube.com
XGeorge27 додаде нов оглас:

ПРОДАВАМ - CORSAIR CX650M - прочитај опис - Проценка

Се продава напојувањето со дефект - SATA кабелот е дефект барем при тест кај мене ми има изгорено 2 хард диска а напојувањето е купено и така ми стое дома поточно ми го имат шутнано дефект пошто е купено половно
па сега го ,,Продавам".

Повеќе инфо 077/409/939

Видете го целиот оглас...
 

XGeorge27

Gaining Experience
13 декември 2018
87
75
www.youtube.com
Од коа ми изгоре Хардиско земах си ново од Сетек ни го чепкам ни го допирам , не се разбирам толку.
Мислењето е автоматски споено:

Дали е отварно - поправано - модификувано ?
Од прилика колку очекуваш да му земеш ?
Па не знам од прилика колку одат од 800 - 1000 ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.234
Мислења
977.115
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно