1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам CoolerMaster CK530 тастатура

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dangthe, 14 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,092
  1,364
  5 Септември 2008
  Машко
  Продавам CoolerMaster CK530 механичка тастатура со Gateron Brown свичови и RGB беклајт, купена од Сет пред неколку месеци, во беспрекорна состојба. Ја купив да ги пробам свичовите бидејќи немав претходно користено Gateron.

  Цена: 2900 денари.

  [​IMG]
   
  Gjurc1n0t, gOJDO и на Oktar им се допаѓа ова.
 2. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,092
  1,364
  5 Септември 2008
  Машко
 3. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,092
  1,364
  5 Септември 2008
  Машко
  Продадена, може клуч
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...