• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам cisco 2960

  • Ја почнал/а темата
  • #1

G4M3R

On your way to fame
26 јуни 2012
662
688
Продавам свич Cisco Catalyst 2960 со 24порти, плус 2 гигабитни и 2 SFP. Моментално е на верзија 12.2, но може да се upgrade-ува до 15ка. Дополнително инфо по ПП.
Цена: 150е

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,560
Мислења
820,542
Членови
28,218
Најнов член
macika
На врв Дно