1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Celeron G3930 + H110 D3A*

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 23 Мај 2020 во 23:21.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  989
  1,204
  9 Јуни 2015
  Машко
  Продавам процесор Celeron G3930 со stock cooler и матична плоча H110 D3A која има проблем (едниот слот за рам не функционира*).

  1600 денари.
   
  На zipi123 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  838
  816
  22 Април 2011
  Машко
Слични теми
 1. igor_igor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  550
 2. Mario.Bog
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  531
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  879
 4. borcep
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  363
 5. tomaso
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  259
Вчитување...

Сподели

Вчитување...