1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Canon EOS 550D и Sony DSC-HX7V

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gaston, 14 Септември 2019.

 1. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,370
  2,442
  9 Февруари 2011
  На продажба следниве апарати:

  1. SLR Canon EOS 550D со 18-55mm леќа.
  Купен од членот @Oktar и едвај употребен од моја страна. Џабе седи и затоа бара нов дом.
  Доаѓа со футрола (не е Canon) и полнач. Батеријата мислам дека е како нова.
  Цена: 10 000 денари

  2. Идиотче Sony DSC-HX7V.
  Купен од СЕТ, истечена гаранција, многу малце користен. Исто така џабе седи.
  Доаѓа со оригинал Sony футрола и полнач.
  Цена: 3 000 денари

  Слики:

  1.jpg
  2.jpg


  3.jpg
  4.jpg
  5.jpg
   
  DaVoRkNe, GGTT1, SiPy` и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,370
  2,442
  9 Февруари 2011
 3. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,370
  2,442
  9 Февруари 2011
  Canon-от резервиран.
   
 4. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,370
  2,442
  9 Февруари 2011
 5. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,370
  2,442
  9 Февруари 2011
  2. Идиотче Sony DSC-HX7V

  Намалување: 2500 денари
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,370
  2,442
  9 Февруари 2011
 7. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,370
  2,442
  9 Февруари 2011
Слични теми
 1. DaciSS
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,390
 2. pandora
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  869
 3. Oktar
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,424
 4. -Ata-
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  521
 5. moongose
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  350
Вчитување...

Сподели

Вчитување...