• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Продавам безжични слушалки AKG K912

  • Ја почнал/а темата
  • #1

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
954
Момци и девојки, бидејќи не ги користам слушалките, можеби некој ќе си ги вдоми и користи.
Одлично зачувани, доаѓаат со сите работи како што беа купени.

Молам за проценка на истите:

AKG K912

System: Dynamic, around-ear
Design: Semi-open headphones
Color: Hexachrome black
Frequency range: 18Hz to 20kHz
Frequency carrier: 864MHz (EU+UK), 916MHz (US+Aus)
Rated impedance: 32 ohms

Слики:Ако има некој веднаш заинтересиран, слободно пишете ми ПП.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
954
Благодарам за проценката @Fatal1ty_ , во перфектна состојба - одат на продажба за 2000 денари.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,739
Мислења
863,606
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно