Проценка Продавам безжични слушалки AKG K912

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
956
Момци и девојки, бидејќи не ги користам слушалките, можеби некој ќе си ги вдоми и користи.
Одлично зачувани, доаѓаат со сите работи како што беа купени.

Молам за проценка на истите:

AKG K912

System: Dynamic, around-ear
Design: Semi-open headphones
Color: Hexachrome black
Frequency range: 18Hz to 20kHz
Frequency carrier: 864MHz (EU+UK), 916MHz (US+Aus)
Rated impedance: 32 ohms

Слики:

9f86745a79e1694d8a483982551de03e.jpg


f7786dd1bdde0e7d9321f0bfdca76ec1.jpg


7507e06a48f2986afed6696e633bb472.jpg


Ако има некој веднаш заинтересиран, слободно пишете ми ПП.
 

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
956
Благодарам за проценката @Fatal1ty_ , во перфектна состојба - одат на продажба за 2000 денари.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,509
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно