• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам BeQuiet! Dark Rock TF кулер

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.218
1.562
Скопје
dangthe додаде нов оглас:

Продавам BeQuiet! Dark Rock TF кулер - 3.000 ден.

Здраво,

Продавам BeQuiet! Dark Rock TF кулер, купен од Нексио, не е под гаранција.
 • Top blow тип на кулер
 • 220 Watt TDP
 • Максимална бучавост 26.7 dB
 • Компатибилни сокети: 775, 1356, 2011 / 2011-v3 / 2066, AM2 (+) / AM3 (+) / FM1 / FM2 (+), AM4
 • Димензии: 162.6 mm x 140 mm x 130.8 mm

Кулерот е во беспрекорна состојба, доаѓа во кутија со сите додадоци и потребни елементи за монтажа на соодветниот...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.414
Мислења
900.375
Членови
32.128
Огласи
505
Најнов член
Edin.0312
На врв Дно