1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Benq монитор

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од mkiptv, 20 Август 2019.

 1. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  546
  339
  28 ноември 2014
  Машко
  Го продавам мојот монитор BenQ G2010WAP 20.1inch кој сеуште го користам. Но, поради надоградба на компјутерот и мои потреби ми треба поголем монитор. Во одлична состојба е, без грепки и мртви пиксели.

  Повеќе инфо на: https://www.game-debate.com/monitor/index.php?mon_id=1261&monitor=BenQ G2010WAP 20.1inch

  Цена: 2,500ден. Секако, има простор за договор.
  IMG_6068.JPG


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  Изменето од модератор: 20 Август 2019
 2. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  546
  339
  28 ноември 2014
  Машко
 3. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  546
  339
  28 ноември 2014
  Машко
 4. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  546
  339
  28 ноември 2014
  Машко
 5. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  546
  339
  28 ноември 2014
  Машко

Сподели

Вчитување...