1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам аудио опрема

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од brasica, 7 Август 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  621
  946
  18 Април 2010
  На продажба се следниве аудио компоненти од сараунд систем:

  JBL Northridge E100 пар, црна боја

  Цена: 150 евра

  https://www.amazon.com/JBL-Northrid...0000E6S0X/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

  JBL Northridge EC25 центар, црна боја

  Цена: 70 евра

  https://www.amazon.com/JBL-Northrid...0000EZ1K0/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

  JBL LX2002 кои се користени како задни сараунд звучници, црна боја

  Цена: 50 евра

  JBL LX2002 - Manual - 2-Way Loudspeaker System - HiFi Engine

  Harman/Kardon AVR3550 АВ ресивер, црна боја

  Цена: 150 евра

  Harman/Kardon AVR 3550 AV-receiver review and test


  Сите компоненти се купени од Аудио Центар во 2005 година.

  Последниве неколку години се многу малку користени.

  Сите се во одлична работна состојба со минимални козметички оштетувања.

  Ги продавам бидејќи ќе се селам од куќа во стан и веќе немам место за да ги чувам.
   
  На SaleSk, igor_xxxx, DennyMK и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  621
  946
  18 Април 2010
  E100 се резервирани.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  621
  946
  18 Април 2010
  LX2002 се резервирани
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  621
  946
  18 Април 2010
  Е100 се продадени!
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  621
  946
  18 Април 2010
  LX2002 се продадени!

  На продажба останува:

  JBL Northridge EC25 центар, црна боја

  Цена: 70 евра

  Harman/Kardon AVR3550 АВ ресивер, црна боја

  Цена: 150 евра
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  621
  946
  18 Април 2010
  Harman/Kardon AVR3550 е резервиран!
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  621
  946
  18 Април 2010
  Harman/Kardon AVR3550 е продаден!

  На продажба останува:

  JBL Northridge EC25 центар, црна боја

  Цена: 70 евра
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  621
  946
  18 Април 2010
  JBL Northridge EC25 центар, црна боја

  Цена: 50 евра
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...