Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Asus TUF RTX 3070 Ti OC 8GB

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
533
1.270
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Продавам Asus TUF RTX 3070 Ti OC 8GB - 26 ден.

Продавам графичка Asus TUF RTX 3070 Ti OC користена за игри во слободно време (Battlefield) која е зачувана и 80% од времето е на Idle.
Следува со писмена гаранција од Сетек која важи до 25.2.2025.
Праќам по карго ехпрес.

За сите кои се заинтересирани за графичката, пред да ме прашате "dali e kopana i kolku mu vadi mh/s" да знаете не се занимавам со копање и немам ни желба да почнам.

Повелете.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.602
Мислења
945.608
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно