Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Asus Strix 3070TI

Статус
Затворена за нови мислења.

Aowek

On your way to fame
14 април 2012
1.066
943
Aowek додаде нов оглас:

Продавам Asus Strix 3070TI - 28 ден.

Се продава Асус Стрих 3070ти

Има преостаната гаранција до мај/јуни 2024 година , купена од Сетек(на гарантиот лист има повеќе графички купено , гаранција е кај оргиналниот сопственик). Може да се тестира графичката на лице место. Доаѓа комплет со фабричко пакување

Цена 28,000 денари

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.067
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно