Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Asus ROG RTX 2060 Super 8GB

 • Ја почнал/а темата Bozoo
 • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
439
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам Asus ROG RTX 2060 Super 8GB - 13.000 ден.

Купена од наш член, Картата е извадена од конфигурација , ја сменив со друга одлични температури во гејминг 70 степена на gpu core , доколку сакате може да се проба на лице место.

ЦЕНА : 13.000 денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.260
Мислења
977.595
Членови
35.570
Најнов член
arbenneziri
На врв Дно