1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Asus Dual GTX 1060 OC

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од steelseries, 14 Декември 2019.

 1. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  826
  527
  20 Декември 2015
  Машко
  Се продава графичката :
  DUAL-GTX1060-O6G | Graphics Cards | ASUS Global

  Користена за гејминг на low сетинзи. Доаѓа со фул паковање и гаранција од прилика до крај на 2020. За поточно до кога гаранцијата тек во понеделник кога ќе идам во Скопје.

  Цена: 9000мкд.
   
 2. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  826
  527
  20 Декември 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  9,799
  9,474
  24 Јуни 2009
  Машко
  До кога е поточно?
   
  На steelseries му/ѝ се допаѓа ова.
 4. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  826
  527
  20 Декември 2015
  Машко
  14.11.2020 изумив.
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 5. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  826
  527
  20 Декември 2015
  Машко
  8000 ден. Последна цена.

  Во цената следи и опција : проверка на лице место и тестирање.

  Не праќам по карго, стрикно Скопје.
   
 6. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  826
  527
  20 Декември 2015
  Машко
 7. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  826
  527
  20 Декември 2015
  Машко
  Ај зш ми е роденден 7500 фиксна цена, резервации до утре, а ако нема ќе се трга од продажба. Среќни празници
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Bozoo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  554
 2. skopje_mkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,159
 3. shitpost101
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  704
 4. Sludge.Factory
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  304
 5. Saso PC
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  719
Вчитување...

Сподели

Вчитување...