1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Asus AMD R9 290

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 24 Јуни 2019.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  296
  249
  9 Јуни 2012
  Машко
  Картицата е купена од наш член на форумот, кулер во одлична состојба гаранција нормално нема се што друго ве интересира на
  070292918 Божо или пп.

  R9290-4GD5 | Graphics Cards | ASUS USA

  Цена :3000 денари
   
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  296
  249
  9 Јуни 2012
  Машко
  Резервирана до петок.
   
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  296
  249
  9 Јуни 2012
  Машко
  Продадена :) може клуч.
   
Слични теми
 1. omegaRED
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  726
 2. vlavot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  474
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,298
 4. Astraion
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,073
Вчитување...

Сподели

Вчитување...