1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Artic Twin Turbo 3 GPU Cooler

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 14 Јануари 2020.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  268
  9 Јуни 2012
  Машко
  Купен е по грешка од странство требаше да оди на една моја картица но земав друга јбг. Компатибилен е со доста картици нови и стари модели одлични перформанси вади во споредба со стој ладењето. Доаѓа со кутија со сите работи внатре од штрафче до термал падови за VRM рамовите и backplate метален на графичката. Без гаранција

  Accelero Twin Turbo III | Quiet VGA Cooler for AMD / NVIDIA up to 250 W TDP | ARCTIC

  Цена 2700 денари.

  DSC_0015.JPG DSC_0014.JPG DSC_0016.JPG DSC_0013.JPG
   
  На Astro и VerGer им се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  268
  9 Јуни 2012
  Машко
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  268
  9 Јуни 2012
  Машко
 4. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  268
  9 Јуни 2012
  Машко

Сподели

Вчитување...