• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам Apple watch series 4 44мм Silver Алуминиум

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
335
343
Apple watch-от е користен една година купен е од кај нас од мобеликс, доаѓа со оргинална кутија и оргинално каивче (nylon sport).Во моментов се користи со гумено каивче.Исто така имам и активирано ECG на саатот(кажувам затоа што неможе сите 4-ti ген. да се активираат во зависност од тоа каде се донесени.) B98F8F9D-019E-4D42-AA43-449DEB888B08.jpeg E1F4B8C4-919E-4402-8CF4-FAA50C876AF6.jpeg F86B8F79-719A-4698-9F84-EF280B4EA50E.jpeg 8C7DF2A2-B43D-41EE-9C72-691CBF52F22E.jpeg


Цена : 270 евра
Телефон : 070292918 Божо
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,649
Мислења
829,663
Членови
28,653
Најнов член
sashka973
На врв Дно