• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Apple tv 3ta generacija

  • Ја почнал/а темата
  • #1

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
133
102
Skopje
www.terakota.com.mk
Продавам Аpple tv 3та генерација.
Со него следи HDMI кабел и оргинално далечинско,користено е само за Нетфликс.
Цена:2000 ден.


1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,718
Мислења
849,333
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно