• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Apple IPhone

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

iphonemk

Intern
7 октомври 2007
1
0
Продавам Apple IPhone 8Gb. НОВ и софтверски декодиран (отклучен) да работи на било која мобилна мрежа.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=FLxB4pHH_GY"]http://www.youtube.com/watch?v=FLxB4pHH_GY[/ame]

Тел 075 992365
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,647
Мислења
822,386
Членови
28,283
Најнов член
MilMil1998
На врв Дно