Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Apple Ipad 9th Gen 10.2 inch 64gb wifi

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
497
995
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Apple Ipad 9th Gen 10.2 inch 64gb wifi - 13.500 ден.

Продавам Ipad 9th Gen 10.2 inch 64gb wifi (2021)
Користен околу 2 год, нема никаква забелешка ниту на екранот ниту на задниот/страничните делови.
Комплетно исправен без никаква замерка.

Цена Фиксна 13500ден,
Може испорака по карго на ваш трошок,
Контакт 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.201
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно