1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Antminer S9, повеќе парчиња

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од reflexmk, 3 Јануари 2018.

 1. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  290
  373
  13 Март 2014
  Машко
  Комплет со напојување. Линкови:

  Buy The Antminer S9 Bitcoin Miner - Bitmain

  BITMAIN

  Уредите се нови, работат од 31.12.2017.

  Цена ФИКСНА 4000 евра (мајнер+напојување). Контакт ИСКЛУЧИВО во ПП.

  п.с. Преку 30$ на ден на 5 различни коини во овој момент и 30$+ на Nicehash

  WhatToMine - Crypto coins mining profit calculator compared to Bitcoin

  Испратено од [device_name] преку IT.mk форум апликација
   
  stefan1984, shifty и на stefan_off им се допаѓа ова.
 2. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  290
  373
  13 Март 2014
  Машко
 3. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  290
  373
  13 Март 2014
  Машко
 4. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  290
  373
  13 Март 2014
  Машко
 5. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  290
  373
  13 Март 2014
  Машко
  Последните два се резервирани до 22ри јануари.
   
 6. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  290
  373
  13 Март 2014
  Машко
  Уште три s9ки комплет со напојување за продажба, цената останува иста.
   
 7. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  290
  373
  13 Март 2014
  Машко

Сподели

Вчитување...