1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Antec VP 700

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StefAngel, 9 Август 2018.

 1. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,841
  1,207
  28 ноември 2015
  Машко
  Продавам 1х антек vp 700 гаранција од TDK компјутери уште 1.5 година.
  Цена 50еу.
   
 2. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,841
  1,207
  28 ноември 2015
  Машко
 3. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,841
  1,207
  28 ноември 2015
  Машко
 4. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,841
  1,207
  28 ноември 2015
  Машко
 5. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,841
  1,207
  28 ноември 2015
  Машко
 6. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,841
  1,207
  28 ноември 2015
  Машко
 7. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,841
  1,207
  28 ноември 2015
  Машко
  Имам уште 4 напојувања Антек ВП 700 цената е 2200 мкд.
   
Слични теми
 1. Bozoo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  461
 2. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  388
 3. omegaRED
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  846
Вчитување...

Сподели

Вчитување...