1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Antec P50 PC Window Case

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 21 Август 2018.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  328
  345
  9 Јуни 2012
  Машко
  Купено пред неколку месеци од ддсторе доаѓа со предни 2 кулери од Antec 120mm и еден позади 80 mm е со сите dust филтри што доаѓаат со него , замерка само најверојатно сум го скинал кабелчето што влегува во едни од usb 3.0 портите на куќиштето (ќе има слика да видите) друго се е коска. 20180821_184517.jpg 20180821_184528.jpg 20180821_184858.jpg

  Antec P50 Window Review | bit-tech.net

  Цена : 1700 денари
   
  На Boldozer и omegaRED им се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  612
  15 Декември 2013
  Машко
  Ако користи ATX PSU резервирај го, го земам :)
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  328
  345
  9 Јуни 2012
  Машко
  Rezervorano :)
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  328
  345
  9 Јуни 2012
  Машко
  Prodadeno :)
   
  На SiPy` му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gagmkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  511
 2. StefAngel
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,135
Вчитување...

Сподели

Вчитување...