• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Продавам Anker SoundCore 2 v2

Статус
Затворена за нови мислења.

DrMTR

Guru
27 март 2014
6,860
6,883
www.mikrotikmacedonia.net
Продавам Anker SoundCore 2 Bluetooth звучник, купен пред недела дена. Надоградена верзија v2.
Батерија 24 часа (декларирана). Реално околу 15-18 часа во зависност од гласноста на музиката и жанрот. Звучник број 1 според продажба на Амазон. Водоотпорен IPX7 ! Боја црна. 99.9% нов. Целосно пакување.

Повеќе инфо: Soundcore 2 Portable Bluetooth Speaker

Цена: 1500 денари !
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3,443
4,910
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно