1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам AMD Ryzen 5 3600

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Costigan_Jr, 18 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,945
  5 Јули 2013
  12792237_2.png

  НОВ
  AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz Six Core Socket AM4 65W Box (100-100000031BOX)

  Гаранција 3 години.

  Цена 13000.

  Повеќе информации во ПП
   
  Последна промена: 15 Август 2019
  На Grimriper, GenOcide, pecko95 и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,945
  5 Јули 2013
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,945
  5 Јули 2013
  Нова цена 12.500 денари
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,945
  5 Јули 2013
  bump
   
  На NikacXMKD му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,623
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  754
 3. Costigan_Jr

  Продадено AMD Ryzen 1700 BOX

  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,525
 4. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  9,028
 5. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  970
Вчитување...

Сподели

Вчитување...