Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Alienware monitor 27inch 240hz FullHD IPS

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
365
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам Alienware monitor 27inch 240hz FullHD IPS - 13.000 ден.

Одличен монитор купен од телеком има уште една година гаранција.Без мртви или заглавени пиксели, користен скоро 2 години.

Цена : 13.000 денари

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.603
Мислења
945.611
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно