• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Продавам Alienware AW2518HF 240Hz

Статус
Затворена за нови мислења.

champagnepepe

Gaining Experience
21 ноември 2019
115
287
Скопје
Една година користен. Како нов. Со гарантен лист и кутија. Гаранцијата мислам дека му е до 2022ра од анхоч, треба да проверам. Се подновив со единствената подобра опција за FPS, BenQ XL2546K па затоа оди на продажба.
TN Панел, без backlight bleeding, НИКОГАШ не допрен со прсти. 240Hz.

Без артефакти при Super Fast response time. Чуван, пазен, мазен.

Со тешко срце,
Цена 14.500 денари фиксно.
Центар, Скопје.

повеќе за мониторот тука Alienware AW2518HF 24.5" FreeSync Gaming Monitor 240 Hz - Newegg.com
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,116
Мислења
878,107
Членови
30,729
Најнов член
DragannM
На врв Дно