Продавам Alienware AW2518HF 240Hz

champagnepepe

Gaining Experience
21 ноември 2019
105
256
Скопје
Една година користен. Како нов. Со гарантен лист и кутија. Гаранцијата мислам дека му е до 2022ра од анхоч, треба да проверам. Се подновив со единствената подобра опција за FPS, BenQ XL2546K па затоа оди на продажба.
TN Панел, без backlight bleeding, НИКОГАШ не допрен со прсти. 240Hz.

Без артефакти при Super Fast response time. Чуван, пазен, мазен.

Со тешко срце,
Цена 14.500 денари фиксно.
Центар, Скопје.

повеќе за мониторот тука Alienware AW2518HF 24.5" FreeSync Gaming Monitor 240 Hz - Newegg.com
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,608
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно