• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Alienware 240Hz 25" AW2518HF

  • Ја почнал/а темата
  • #1

champagnepepe

Gaining Experience
21 ноември 2019
86
205
Скопје
Продавам Alienware 240Hz 25", купен од анхоч пред 1 година, произведен октомври 2019та. 2 години преостаната гаранција.
Доаѓа со кутија комплет. True 1ms Response time без artifacting, скоро нула motion blur без употреба на backlight strobing. Без backlight bleeding. Екстремно низок Gsync input delay. GSync директно преку Nvidia Control Panel. Adjustable metal stand.
4 x USB 3.1 Ports, HDMI , DP port.
Состојба: brand new
1606828405198.png

19.000 денари фиксно или замена за 2к 165Hz / 4K монитор
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,720
Мислења
831,323
Членови
28,715
Најнов член
iRevO
На врв Дно