Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Проценка Продавам Adata SP550 240 Gb

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje

Enis-Phantom

On your way to fame
18 ноември 2013
345
508
Небитно
Ново е 1089 денари со 5 год гаранција. За овие немаш наведено дали имаат гаранција. Едното е користено околу 1 месец другото 4 месеци.
Од друг бренд се наоѓаат и поевтини дискови би рекол околу 800 денари доколку имаат гаранција ако немаат може и пониско
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.271
Мислења
977.683
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно