1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Action Camera Runcam 5 4K 30fps

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Spawny, 21 Јануари 2020.

Тагови:
 1. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  75
  69
  22 Декември 2013
  Машко
  Здраво,

  Продавам нова Action Camera Runcam 5 4K 30fps, одлична замена за GoPro 5 session, повеќе инфо тука

  Цена: 4900 денари
   
 2. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  75
  69
  22 Декември 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...