• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Продавам 8GB DDR4 SODIMM 2666MHz

Статус
Затворена за нови мислења.

mickeymkd

Gaining Experience
7 јануари 2009
416
59
Рамот е изваден од лаптоп и нема гаранција но е исправен и функционален.
Се продава поради замена на рамот со друг со поголем капацитет.

Цена 1500 денари.


1634390164788.jpg 1634390164797.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно