1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Продавам 8 ком. Antec VP-700P

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од reflexmk, 16 Јуни 2017.

 1. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  358
  425
  13 Март 2014
  Машко
  Стари нецели три месеци, со гаранција од ТДК Компјутери, мислам дека е три години ќе ја најдам и ќе ја прикачам утре.

  Antec - VP700P

  [​IMG]
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,102
  3,021
  2 Септември 2012
  Машко
  3000 ден. парче :)
   
 3. Sm0k3y25

  Sm0k3y25
  Баниран/a

  393
  278
  7 ноември 2012
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,200
  3,176
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ако се копани 3к , ако се некопани 4к :D
   
 5. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  358
  425
  13 Март 2014
  Машко
  Океј фала на проценките, одат на продажба 3500 денари фиксно, независно едно или сите. Веќе имам неколку понуди па тие што ми пишаа си имаат предност.
   
 6. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  358
  425
  13 Март 2014
  Машко
  Резервирани.
   
 7. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  358
  425
  13 Март 2014
  Машко
  Продадени, клуч.
   
Слични теми
 1. Fearless
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,714
 2. xenon
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,879
 3. tomi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  505
Вчитување...

Сподели

Вчитување...