Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Продавам 5" дрон со многу дополнителна опрема (нова и користена)

Статус
Затворена за нови мислења.

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.437
3.395
Скопје
www.gorast.com
skullmonkey додаде нов оглас:

Продавам 5" дрон со многу дополнителна опрема (нова и користена) - 950 €

Продавам 5" дрон со многу дополнителна опрема (нова и користена).
Дронот е погоден за почетници кои кога ќе посакаат можат да го преработат во попрофи варијанта.

КОРИСТЕНИ:
• 5" дрон со карбонски фрејм, камера, Eachine TX805 трансмитер, SPRacingF3 контролер и брашлес мотори. Аналог.
• Eachine FPV VR Googles со вграден снимач. Со него оди и 8GB microSD катричка за снимање.
• Eachine ROTG01 PRO Reciver за поврзување на камерата со мобилен телефон.
• Две R-Line 1800mah 4S 120C FPV Lipo батерии...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.178
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно