1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам 4gb DDR3L Рам

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од draganamon, 13 Јули 2018.

 1. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  345
  471
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  Продавам 4gb DDR3L Рам
  Изваден од лаптоп, Dell Inspiron 3542.
  Нема гаранција.
  Состојба - активно користена 1.5 - 2 години. Пред пола година ја заменив со 8гб, и од тогаш стои во фиока.
  Цена 1.000 ден.
  Контакт инфо во пп.

  Photo May 17, 10 22 19.jpg ram.png
   
 2. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  345
  471
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
 3. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  345
  471
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
 4. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  345
  471
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  Продадено. Може клуч.
   
Слични теми
 1. Mario.Bog
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  929
 2. Necromancer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  445
 3. ARMac
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  284
 4. RoninMK
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  213
 5. viksa86
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  163
Вчитување...

Сподели

Вчитување...