1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Prodavam 3 graficki XFX GTS XXX Edition RX 580 4gb OC 1386mhz

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mao, 15 Септември 2018.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
  Zdravo na site.

  Grafickive se kopani od april mesec, so dual bios za gaming i mining. Na 1vi sept go iskluciv rig-ot i mi ostanaa uste ovie 3 graficki za prodazba. bez garancija

  [​IMG]

  Cena za edna graficka e 12000 mkd. Za site komplet 33700 mkd.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
  Stavam novogodisna cena od 7500mkd za grafickava ili davam 2 vakvi isti za 1 podobra - dajte ponuda. Nedela, ponedelnik i vtornik sum vo Skopje ako ima nekoj zainteresiran taman mozam da mu dostavam novogodisen podarok :D
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
  Bump. Cena za grafickata = 7000 mkd + 10 dena garancija / grejs period za test. Vo sprotivno dajte ponuda.
   
  На geek22 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
  Ajde nekoj ako ima neka ponudi 1070ka za zamena i moja doplata :)
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
  Bump. 6500 mkd za graficka ili zamena so moja doplata za 1070 / 1070ti
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
  Bump. Zarem od tolku kopaci na nikoj ne mu se naoga nekoja 1070 za prodazba be aman :D Ajde dajte ponuda za zamena i doplakam
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
 11. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
 12. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  923
  464
  5 Јуни 2007
  Машко
  Bump. x2 graficki za 12k.

  x1 graficka za 7000 mkd.

  Bujrum so ponuda.
   
Слични теми
 1. Sampion
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,227
 2. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,335
 3. Pane24
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,484
 4. DeepImpact
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,205
Вчитување...

Сподели

Вчитување...